İade ve İptal

Sipariş iptalleri için info@aversia.com.tr adresine mail atmanız gerekmektedir.

Ürün değişimi; 

www.aversia.com.tr' den aldığınız ve kullanılmamış durumdaki ürünler için 3 iş günü içinde değişim yapılabilmektedir. 


 

Sitemizden  yapılan alışverişlerde değişim işlemi için, kullanılmamış durumdaki ürünü, orijinal kutusunda ve faturanın aslı ile birlikte, aşağıdaki adımları izleyerek bize göndermeniz gerekmektedir. Kullanılmış ürünlerde kesinlikle değişim işlemi yapılmayacaktır.


 

ÜRÜNÜ FATURASIYLA VE ORJİNAL AMBALAJIYLA HAZIRLAYIN 

Ürün değişimlerinde kargo ücreti alıcıya aittir.

KONTROL İŞLEMİNDEN SONRA ÜRÜN DEĞİŞTİRİLEREK SİZE ÜCRETSİZ GÖNDERİLİR


 

Ürün değişimi için; Ürünün faturasını tüm nüshaları ile birlikte mutlaka muhafaza ediniz. İstemiş olduğunuz ürünün; adı, kodu ve sipariş numaranızı içeren bir e-posta (info@aversia.com.tr) ile değişim talebinde bulunabilirsiniz.


 

- Bu aşamadan sonra, teslim aldığınız ürün ile birlikte iade/değişim formunu eksiksiz doldurarak, sipariş numaranız ve değişim talebinizin ne olduğunu belirterek  aşağıda yazılı olan adrese siparişiniz ile birlikte göndermenizi rica ederiz… Değişim taleplerinizde Cumartesi, Pazar ve resmi tatil günlerine denk gelen siparişleriniz, takip eden ilk iş gününde işleme alınacak ve en kısa sürede kargoya verilecek veya iade işlemi yapılacaktır. 


 

Adres :19 MAYIS MAH.AYTEKİN KOTİL CAD.ÖZPOLAT APARTMANI NO:10/C ŞİŞLİ/İSTANBUL


 

İade işlemi; 

www.aversia.com.tr' den aldığınız ve kullanılmamış durumdaki ürünler için 7 iş günü içinde iade yapılabilmektedir. 


Sitemizden  yapılan alışverişlerde iade işlemi için, kullanılmamış durumdaki ürünü, orijinal kutusunda ve faturanın aslı ile birlikte, aşağıdaki adımları izleyerek bize göndermeniz gerekmektedir. Kullanılmış ürünlerde kesinlikle değişim işlemi yapılmayacaktır.


 

ÜRÜNÜ FATURASIYLA VE ORJİNAL AMBALAJIYLA HAZIRLAYIN

 

info@aversia.com.tr adresine maili atınız.

- Teslim aldığınız ürün ile birlikte iade/değişim formunu eksiksiz doldurarak, sipariş numaranızı ve iade sebebinizi belirterek aşağıda yazılı olan adrese göndermenizi rica ederiz... İadelerde; iadenin kredi kartınıza yansıma süresi, alışveriş yapmış olduğunuz bankanın kendi prosedürlerine bağlı olarak 7-30 iş günü  olarak değişebilmektedir. Havale ile yapılan nakit ödemelerde iade işleminin gerçekleştirilebilmesi için Banka hesap no,şube kodu ve IBAN numaranızı tarafımıza mail yolu ile bildirmeniz gerekmektedir. Nakit iadeler en geç 15 iş günü içerisinde hesabınıza yatırılacaktır. 

 

Adres :19 mayıs mah.Aytekin Kotil Cad.özpolat apartmanı no:10/c şişli/istanbul


*ALICI’nın özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen ürünlerde iade/değişim/cayma hakkı kullanılamaz.